Rozwiń kategorie składników

Drinki - przepisy na różne okazje

Drinki z wyszukiwaniem według składników. Popularne zgodne z IBA (International Bartenders Association) jak i mniej znane oraz eksperymentalne i całkowicie nowe. Znajdziesz tu przepisy drinków zarówno mocnych jak i słabszych, słodkich oraz kwaśnych. Możesz je dodać do ulubionych aby mieć swoje najlepsze drinki zawsze pod ręką. Wszystkie przepisy są posegregowane na kategorie i podkategorie. Drinki o przeróżnych bazach alkoholowych. Skład oparty na cytrusach, orzeźwiający jak i słodsze tony z syropami czy likierami. Każdy drink możemy dowolnie modyfikować, nie trzymać się sztywnych reguł i eksperymentować. Przepisy na drinki stanowią ciekawszą formę podania alkoholu. Urozmaicą każdą imprezę, jak i randkę we dwoje.

rozwiń opis
Drink whisky sour w ujęciu od frontu z dwoma plastrami cytryny w szklance.

Whisky Sour - drink z whisky w słodko-kwaśnych klimatach

Jak typowy drink typu sour jest on słodko kwaśny, dzięki użyciu syropu cukrowego oraz soku z cytryny bądź limonki. Możemy dowolnie dostosować słodko-kwaśność. Zwiększając ilość syropu cukrowego bądź soku z cytryny / limonki.

Drink z wódką, Cosmopolitan w kieliszku koktajlowym z twistem z cytryny, na drugim planie widoczne połówki cytryny i limonki.

Cosmopolitan - przepis na popularny kobiecy drink

Słodko-kwaśny drink, składający się z wódki cytrynowej w połączeniu z likierem Cointreau. Mieszankę słodko kwaśną daje tu połączenie soku żurawinowego z sokiem z limonki, tworząc orzeźwiający drink.

Dodano do ulubionych
logo koktajle-drinki SecretSpell SecretSpell SecretSpell
X
zamknij i nie pokazuj więcej