Rozwiń kategorie składników

Drinki z wódką

Przepisy na drinki, których bazą jest wódka, można je filtrować na podkategorię składników takich jak różne likiery, soki, syropy. Najbardziej znaną bazą jest wódka i sok pomarańczowy z której połączenia z innymi składnikami powstały jedne z bardziej ciekawych przepisów na drinki. W naszym kraju i krajach wschodniej europy przyjęto, że ten popularny trunek często pijemy sam w kieliszku z tzw. "zapojką" czy też "zagryzką". My pokażemy wam inne połączenia drinków z wódką, na bardziej oryginalne podanie. W odpowiednich proporcjach możemy stworzyć drinki, w których wódka jest praktycznie nie wyczuwalna, a drink może mieć 10-12% alkoholu. Drinki z wódką nadają się na wszelakie okazje, od wesel po urodziny, sylwester, imprezy a skończywszy na randkach.

rozwiń opis
Drink z wódką, Cosmopolitan w kieliszku koktajlowym z twistem z cytryny, na drugim planie widoczne połówki cytryny i limonki.

Cosmopolitan - przepis na popularny kobiecy drink

Słodko-kwaśny drink, składający się z wódki cytrynowej w połączeniu z likierem Cointreau. Mieszankę słodko kwaśną daje tu połączenie soku żurawinowego z sokiem z limonki, tworząc orzeźwiający drink.

Widok na drink z whisky, Mir od frontu o barwie czarnej z kostkami lodu w szklance.

Mir - przepis na drink mocnej mieszanki whisky z wódką

Uchodzący za przepis na mocny drink. Mieszanka wódki i whisky dopełnionej Coca-Colą. Najbardziej wyczuwalny jest smak whisky. Wygląda jak zwykła whisky z colą. Smakuje dość podobnie, ale ma zdecydowanie większego kopa.

Dodano do ulubionych
logo koktajle-drinki SecretSpell SecretSpell SecretSpell
X
zamknij i nie pokazuj więcej