Rozwiń kategorie składników

Drinki z wódką

Przepisy na drinki, których bazą jest wódka, można je filtrować na podkategorię składników takich jak różne likiery, soki, syropy. Najbardziej znaną bazą jest wódka i sok pomarańczowy z której połączenia z innymi składnikami powstały jedne z bardziej ciekawych przepisów na drinki. W naszym kraju i krajach wschodniej europy przyjęto, że ten popularny trunek często pijemy sam w kieliszku z tzw. "zapojką" czy też "zagryzką". My pokażemy wam inne połączenia drinków z wódką, na bardziej oryginalne podanie. W odpowiednich proporcjach możemy stworzyć drinki, w których wódka jest praktycznie nie wyczuwalna, a drink może mieć 10-12% alkoholu. Drinki z wódką nadają się na wszelakie okazje, od wesel po urodziny, sylwester, imprezy a skończywszy na randkach.

rozwiń opis
Drink z wódką Burnso Tropical jasno czerwony w szklance ozdobionej ananasem.

Burnso Tropical - kolejny drink z serii tropikalnej

Drink przywołuje na myśl tropikalne klimaty, dzięki mieszance soku ananasowego i żurawinowego uzupełnionego likierem brzoskwiniowym, dając ciekawy efekt smakowy. Bazą tego drinka jest klasycznie wódka.

Drink z wódką Landscape z efektem krajobrazu. Zielony na dole, niebieski na górze.

Landscape - ciekawa propozycja kategorii drinki z wódką

Drink zawdzięcza efekt krajobrazu likierowi Blue Curacao. Zarówno zieloną warstwę jak i górną niebieską. Tą pierwszą tworzy dzięki sokowi pomarańczowemu. Jest jedną z propozycji drinków dwu warstwowych z kategorii drinki z wódką.

Drink z wódką Paradise Bay (Rajska Zatoka) złożony z 4 kolorowych warstw: czerwonej, pomarańczowej, zielonej i błekitnej.

Paradise Bay, Rajska Zatoka - drink o egzotycznym charakterze

Drink 4-warstwowy (czerwony, pomarańczowy, zielony, błękitny). Egzotyczny i przykuwający wzrok wygląd to nie jedyny atut tego drinku. Smakuje równie dobrze. Przepis z pewnością zaimponuje niejednej osobie. Co najważniejsze? - Nie jest taki trudny do wykonania!

Dodano do ulubionych
logo koktajle-drinki SecretSpell SecretSpell SecretSpell
X
zamknij i nie pokazuj więcej