Rozwiń kategorie składników

Smoothies, koktajle - przepisy

Koktajle smoothies zarówno warzywne i owocowe w tym również te o niższej zawartości kalorii. Koktajle tego typu zyskują coraz bardziej na popularności w naszym kraju i na świecie. Możemy tu znaleźć przepisy na słodkie koktajle o nucie owocowej, czy owocowo-warzywnej. Jak i te o bardziej kwaśnej naturze, bardziej cytrusowe, czy całkowicie warzywne. Niewątpliwie każdy miłośnik smoothies znajdzie tu coś dla siebie. Każdy przepis ma również wyliczoną ilość kalorii i świetnie nadaje się na początek dnia, jak i późniejsze pory, w zależności od Waszych preferencji. Przygotowane z myślą o zdrowszej i bogatej w witaminy diecie, i pokazaniu, że nie wszystko co smaczne, musi być niezdrowe.

rozwiń opis
Koktajl warzywny smoothie o barwie jasno zielonej, w tle winogrona, plastry banana i brzoskwinie.

Koktajl warzywno-owocowy smoothie Szpinak & Brzoskwinia

Przepis na koktajl warzywny którego głównymi składnikami są szpinak i brzoskwinie. Oprócz nich przepis zawiera: jogurt naturalny bądź waniliowy, winogrona, avokado, banan. Bardzo przyjemny warzywno-owocowy koktajl.

Koktajl owocowy smoothie o zielonej barwie, w otoczeniu wyciśniętej pomarańczy i kiwi.

Przepis na koktajl owocowy smoothie Kiwi & Banan

Koktajl gęsty, słodko kwaśny. Oprócz kiwi i banana zawiera sok z pomarańczy. Ciekawa propozycja dal tych którzy lubią bardziej kwaśne koktajle. Ilość kiwi dobierz pod siebie czy wolisz bardziej kwaśny smoothie czy mniej.

Dodano do ulubionych
logo koktajle-drinki SecretSpell SecretSpell SecretSpell
X
zamknij i nie pokazuj więcej