Rozwiń kategorie składników

Najpopularniejsze przepisy

Drink z wódką, Cosmopolitan w kieliszku koktajlowym z twistem z cytryny, na drugim planie widoczne połówki cytryny i limonki.

Cosmopolitan - przepis na popularny kobiecy drink

Słodko-kwaśny drink, składający się z wódki cytrynowej w połączeniu z likierem Cointreau. Mieszankę słodko kwaśną daje tu połączenie soku żurawinowego z sokiem z limonki, tworząc orzeźwiający drink.

Drink z wódką Paradise Bay (Rajska Zatoka) złożony z 4 kolorowych warstw: czerwonej, pomarańczowej, zielonej i błekitnej.

Paradise Bay, Rajska Zatoka - drink o egzotycznym charakterze

Drink 4-warstwowy (czerwony, pomarańczowy, zielony, błękitny). Egzotyczny i przykuwający wzrok wygląd to nie jedyny atut tego drinku. Smakuje równie dobrze. Przepis z pewnością zaimponuje niejednej osobie. Co najważniejsze? - Nie jest taki trudny do wykonania!

4 kieliszki 3 kolorowe w kształcie czaszek na Halloween, w tle widoczne dynia i ananas z wydrążonymi twarzami.

Halloween Shots - shoty z Jagermeister

Trój warstwowe shoty z wódką i Jagermeister, doprawione słodkością grenadyny i orzeźwieniem soku pomarańczowego. Shoty świetnie wpasują się w tematykę Halloween :)

Koktajl warzywny smoothie o barwie jasno zielonej, w tle winogrona, plastry banana i brzoskwinie.

Koktajl warzywno-owocowy smoothie Szpinak & Brzoskwinia

Przepis na koktajl warzywny którego głównymi składnikami są szpinak i brzoskwinie. Oprócz nich przepis zawiera: jogurt naturalny bądź waniliowy, winogrona, avokado, banan. Bardzo przyjemny warzywno-owocowy koktajl.

Dodano do ulubionych
logo koktajle-drinki SecretSpell SecretSpell SecretSpell
X
zamknij i nie pokazuj więcej